آکادمی داریوش نخشبی
آموزش موسیقی حضوری و آنلاین
آکادمی داریوش نخشبی
آموزش موسیقی حضوری و آنلاین

نوشته های بلاگ

مزایای آموزش آنلاین موسیقی

۲۸ فروردین ۱۴۰۲ کلاس ها و دوره ها
مزایای آموزش آنلاین موسیقی

در حال حاضر بیشتر آموزش ها بصورت حضوری است و ممکن است آموزش موسیقی به سبک آنلاین برای شما کمی عجیب و حتی به نظرتان ناممکن باشد، اما جالب است بدانید آموزش آنلاین موسیقی در حال حاضر در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر در حال انجام است و علاقه مندان فراوانی نیز دارد. در زیر به بعضی فواید این نوع آموزش اشاره خواهیم کرد:

راحتی کلاس های آنلاین

از جمله مشکلاتی که هنرجویان موسیقی دارند رفت و آمد به محل برگزاری کلاس می باشد این مشکل مخصوصا برای والدینی که فرزندان خود را به کلاس موسیقی می برند بیشتر است چون باید زمان بیشتری صرف کنند تا فرزند خود را به آموزشگاه ببرند و همچنین منتظر اتمام کلاس بمانند تا فرزندشان را به خانه برگردانند که این رفت و امد ها باعث صرف وقت و هزینه اضافی برای والدین و سایر هنرجو ها و اساتید می شود. اما در آموزش موسیقی مجازی رفت و امد به طور کامل حذف شده است و هنرجویان و والدین آنها به راحتی در منزل خود یک کلاس موسیقی دارند. و در انتخاب زمان برگزاری کلاس آزادی عمل دارند که باعث برنامه ریزی زمانی بهتر و سریع تر برای آن ها میشود.

آموزش آنلاین موسیقی در نخشبی آکادمی

امکان ضبط و نگهداری جلسات آموزشی

کلاسهای موسیقی آکادمی نخشبی در اپلیکیشن اسکایپ برگزار می گردد. خیلی از اوقات در کلاس های موسیقی هنرجوها بعضی از مطالب گفته شده در کلاس را فراموش می کنند. هنرجویان می توانند کلاس های آنلاین موسیقی که شرکت می کنند را ذخیره کنند تا بتوانند در صورت نیاز کلاس را هر وقت که بخواهند برای دفعات زیادی بازبینی و مرور نمایند و تنها با یکبار پرداخت هزینه کلاس چند بار از آن استفاده نمایند. این کار باعث یادگیری بیشتر هنرجو و درک بهتر مطالب کلاس می شود.

تمرین آنی بلافاصله بعد از کلاس

با استفاده از آموزش موسیقی به روش آنلاین هنرجویان می توانند بلافاصله بعد از اتمام کلاس که مطالب در ذهن آنهاست و انرژی آنها برای تمرین حداکثر می باشد، درس آن جلسه را تمرین نمایند. اولین تمرین موسیقی بعد از کلاس مهم ترین و تاثیر گذار ترین تمرین است. در صورتی که پس از اتمام کلاس در آموزشگاه موسیقی هنرجو باید تا منزل خود برود که باعث خستگی و پایین آمدن بازدهی برای اولین تمرینش می شود.

کلاس آنلاین موسیقی در نخشبی آکادمی

طول عمر بیشتر کلاس ها

هنرجویانی که در کلاس های آنلاین موسیقی شرکت می کنند تمایل بیشتری به ادامه کلاس ها و دوره های آنلاین پس از اتمام یک دوره دارند. به دلیل آنکه هنرجو کلاس های انلاین را جزئی از برنامه هفتگی خود می داند که به راحتی در منزل به آن می پردازد. این تداوم باعث رسیدن هنرجو به سطوح بالاتری از مهارت و پیشرفت در موسیقی می شود.

پاسخگویی سریع به مشکلات هنرجو

اغلب هنرجوهای مبتدی موسیقی در انجام تمارین و نحوه نواختن قطعه های تمرینی با مشکلاتی از قبیل ترس و عدم اعتماد به نفس در نواختن ساز مواجه می شوند که آکادمی نخشبی در آموزش های آنلاین خود با دادن برنامه تمرینی منظم به هنرجو همچنین امکان پرسیدن سوال از استاد خود را فراهم نموده است که تا حد بسیار زیادی باعث کاهش این مشکلات می شود.

امکان تنظیم دوربین

در کلاس های انلاین موسیقی وب یا دوربین لپتاپ یا هر وسیله ایی که از آن استفاده می کنید می تواند جوری تنظیم شود تا فقط قسمت های مورد نظر از ساز و فرد برای استاد و هنرجو نمایش داده شود. فرض کنید تایم کلاس شما در ساعتی از روز یا شب باشد که چهره شما مناسب دیده شدن نباشد یا آمادگی نداشته باشد در کلاس های آنلاین می توانید تنظیم کنید که چه بخشی نمایش داده شود و همچنین روی بخش های از انگشت و ساز خودتان یا استاد که نیاز به دقت بیشتر دارد تمرکز کنید و از نمای نزدیک در کامپیوتر یا موبایل خود آن بخش ها را ببینید.

برچسب:
یک دیدگاه بنویسید